Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Motor H170F Tip 4 timpi, 1 cilindru, OHV Cilindree 212 cm3 Putere nominală 7 CP Capacitate rezervor 3.6 l Pornire Manuală, la sfoară Lățime de lucru 900 mm Adâncime de lucru 110 - 250 mm Capacitate baie de ulei 0.6 l Transmisie - pinion conic cu roata conica Carcasă angrenaj Fontă Cutie viteze 2 înainte + 1 înapoi Filtru aer Filtrare umedă Greutate: 65 kg Caracteristici Energo pune la dispozitia clientilor noua gama de motosape pentru suprafete mici si medii de pana in 5000 metri patrati. Lucrarile agricole din gradini, solarii si mici terenuri agricole pot fi efectuate usor si cu un consum minim de carburant. Latimea ajustabila a frezelor pana la 90 cm faciliteaza lucrul in spatiile restranse. In functie de necesitate, aceste freze permit o reglare a adancimii de lucru cuprinsa intre 15 si 25 cm, ceea ce faciliteaza plantarea oricarui tip de cultura. Motocultorul Energo H90 este echipat cu motor in 4 timpi, pe benzina ce dezvolta 7 CP si are un consum mediu de 1.3 litri/ora. Cele 3 trepte de viteza (2 trepte pentru avans si 1 treapta pentru revers) ) permit utilizarea motosapei pe orice tip de teren. Acest model de motocultor este compatibil cu urmatoarele accesorii: plug simplu,plug reversibil mic, dispozitiv de bilonat, prasitoare cu 3 cutite, rarita, dispozitiv de scos cartofi si remorca (ce suporta o sarcina maxima de 500 kg). Capacitatea rezervorului de 3.6 litri ajuta la sporirea randamentului de lucru prin eliminarea timpului necesar alimentarilor repetat
- Număr anunț
- DA26822348
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV TÂRGU OCNA (CUI 20602663)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 16100000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.099 RON
- Valoare atribuită
- 2.099 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.