Atribuită
Cumpărare directă
SWITCH TP-LINK 16PORTURI GIGABYT,CARCASA METALICA,TL-SG1016 SWITCH TP-LINK 24PORTURI GIGABYT,CARCASA METALICA,TL-SG1024 SWITCH TP-LINK 48PORTURI GIGABYT,CARCASA METALICA,TL-SG1048 CABINET LOGILINK 19'' FIXARE PERETE FLAT PACK BLACK 330X540X450 DULAP RACK PERETE 19'' 9U 48X40X54 POWER DISTRIBUTION UNIT GEMBIRD,1U PTR RACK 19",8 PRIZE SOKET ROLA CABLU FTP GEMBIRD,CAT 5E,CUPRU,AWG24 PANOU GESTIONARE CABLURI LOGILINK, 1U PTR RACK 19",5 INELE METAL MUFA RJ-45 GEMBIRD,ECRANAT,PLASTIC CU METAL SET CANAL CABLU WDK ALB 40*90MM CU CAPAC ADEZIV CANAL CABLU ALB 40*60 CU CAPAC ADEZIV 10 15.97 10 SURUB GIPS CARTON AUTOFILETANT, P2,3.5X35 200 0.13 11 DIBLU PVC 6MM DIBLURI UNIVERSAL DIN NYLON FISCHER 8*60 PRIZA UTP CAT5E RJ-45 APLICATA
- Număr anunț
- DA26841022
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.940,34 RON
- Valoare atribuită
- 7.940,34 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.