Atribuită
Cumpărare directă
ASEPTOMAN MED - flacon 1L DISTRUGE CORONAVIRUSUL în 30 sec.! Dezinfectant pentru mâini, pe bază de alcool, ce realizează dezinfecția igienică a mâinilor în doar 30 de secunde DESCOSEPT SENSITIVE - bidon 10L DISTRUGE CORONAVIRUSUL în 30 sec.! Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfecția rapidă, prin pulverizare sau ștergere, a suprafețelor, mobilierului și echipamentelor medicale. • Ideal și sigur pentru dezinfecția zilnică • Spectru larg de acțiune și efect rapid • Foarte bună compatibilitate cu materialele Descosept sensitive este dezinfectantul de suprafețe ideal pentru situațiile în care este necesară o dezinfecție rapidă a suprafețelor din următoarele domenii:
- Număr anunț
- DA26835199
- Autoritate contractantă
- GRADINITA P.P. LIZUCA (CUI 17968509)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.758 RON
- Valoare atribuită
- 4.758 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.