Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Reactivi 2070 / 11.11.2020: 1. CA CLEAN I 1X50ML/PK, cod produs: DB-964-0631-3, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 465,44 lei/kit, P.T. 930,88 lei; 2. DADE THROMBIN REAGENT 10x 5ml, cod produs: DB-B4233-27, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 661,00 lei/kit, P.T. 661,00 lei; 3. PT- MULTI CALIBRATOR- 1x6 calibrator, cod produs: DB-OPAT03, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 873,00 lei/kit, P.T. 873,00 lei; 4. THROMBOREL S 10X10ML, cod produs: DB-OUHP49, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 520,00 lei/kit, P.T. 520,00 lei; 5. CONTROL PLASMA N 10 X 1 ML, cod produs: DB-ORKE41, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 629,00 lei/kit, P.T. 629,00 lei; 6. CONTROL PLASMA P 10 X 1 ML, cod produs: DB-OUPZ17, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 620,00 lei/kit, P.T. 620,00 lei; Total: 4.233,88 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA26841172
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.233,88 RON
- Valoare atribuită
- 4.233,88 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.