Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: bec 10*1.26 prelungitor 1*27.31 starter 20*1.68 disc diamntat 1*14.29 banda dublu ad 1*9.66 prag 2*14.29 covata 2*16.81 broasca 2*46.22 broasca 2*28.15 sifon 1*9.66 butuc 1*32.77 racord 2*11.76 garnitura 4*0.17 set fixare lavoar 1*3.78 bec 10*1.68 zavor 1*2.94 holsurub 20*0.21 broasca 1*46.64 prelungitor 3m 1*21.85 silicon 2*12.61 cleme 10*0.17 diblu8mm 2*1.26 vopsea 1*13.87 covata 3*23.95 holsurub cu diblu 150*0.13 baterie 1*53.78 sigurante 16A 2*11.76 sifon 5*9.66 racord 5*7.98 intrerupator 1*13.45 cleme Wago2p 2*1.26 cleme Wago5p 2*2.52
- Număr anunț
- DA26827571
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,85 RON
- Valoare atribuită
- 791,85 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.