Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze 4 bucati leagan cauciuc cu lant inclus, recomandat pentru utilizarea în aer liber, cu un design unic cu sezut ergonomic si cu dimensiuni mai mari decat leaganele comune, lantul este fabricat din otel galvanizat cu dimensiuni Ø 5 sau Ø 6 mm. dimensiuni: 500 x 160 x 40 mm, distanta de prindere: 2,50 m - 3,00 m, necesar subscrisei pentru inlocuirea celor deteriorate/ rupte din parcurile de pe raza orasului Voluntari, jud Ilfov, in vederea indeplinirii clauzelor contractuale delegate si a obiectului de activitate.

Număr anunț
DA26841391
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
Cod CPV
37535100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,28 RON
Valoare atribuită
743,28 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,28 RON

din 743,28 RON estimat