Atribuită Cumpărare directă

1. Tapet profesional ignifug : 51 role*265 lei/rola=13515 lei (fara TVA ) 2.Adeziv profesional tapet : 1 buc *1510.50 = 1351.50 lei (fara TVA ) (necesar ptr 270.3 MP) 3.Manopera montaj tapet : 15 lei*270.3 mp= 4054.5 lei (fara TVA )

Număr anunț
DA26837139
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Furnizor / câștigător
ROYAL HOME DESIGN SRL (CUI 31326300)
Cod CPV
45432220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.921 RON
Valoare atribuită
18.921 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.921 RON

din 18.921 RON estimat