Atribuită Cumpărare directă

ROBINET APA 1 MT CU OLANDEZ - 2 BUC - 43.04 RON/BUC ROBINET APA TRECERE 3/4 MM CHER - 2 BUC - 11.04 RON/BUC OLANDEZ BRONZ 3/4MT - 2 BUC - 18.25 RON/BUC TEAVA CUPRU 18 - 3 ML - 16.32 RON/ML TEAVA CUPRU 22 - 3 ML - 19.84 RON/ML TEU CUPRU 28X15X28 - 4 BUC - 67.41 RON/BUC COSITOR 3MM 200GR - 1 BUC - 48 RON/BUC PASTA DECAPANTA - 1 BUC - 40.32 RON/BUC PASLA - 5 BUC - 1.20 RON/BUC TEAVA CUPRU 15 - 3 ML - 12.64 RON/ML TOTAL: 655.02 RON

Număr anunț
DA26828997
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,02 RON
Valoare atribuită
655,02 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,02 RON

din 655,02 RON estimat