Atribuită Cumpărare directă

PLASA FIBRA STICLA 16G/MP 50M - 6 BUC - 126.32 RON/BUC TOTAL: 757.92 RON

Număr anunț
DA26832184
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
39561200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
757,92 RON
Valoare atribuită
757,92 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,92 RON

din 757,92 RON estimat