Atribuită Cumpărare directă

LUMANARI PASTILATE ALUMINIU -100BUC/SET 8 18,48 SET LUMANARI PASTILATE ALUMINIU -50BUC/SET 12 9,24 SET LUMANARI PASTILATE ALUMINIU -20BUC/SET 5 4,19 SET

Număr anunț
DA26841413
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39225600-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,72 RON
Valoare atribuită
279,72 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,72 RON

din 279,72 RON estimat