Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii de specialitate conform cerintelor legale in domeniul SECURITATII SI SANATATII IN MUNCA SI SITUATII DE URGENTA prin desfasurarea de catre prestator impreuna cu reprezentantii beneficiarului a activitatilor de organizare, prevenire si protectie conform legislatiei aplicabile. Serviciul este de 150,00 lei/luna, pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA26859709
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- HIGH SAFETY SERVICES SRL (CUI 36658920)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.