Atribuită
Cumpărare directă
Servicii postale- Saci M International, servicii destinate pentru expedierea de saci care contin ziare, scrieri periodice, carti si documente imprimate asemanatoare, care se transmit pe adresa aceluiasi destinatar de la acelasi expeditor - cantitate 10 saci x 4kg + 1 sac x3 kg= total 43 kg
- Număr anunț
- DA26841210
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64100000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.662,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.662,38 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.