Atribuită Cumpărare directă

Model H390 - 7 buc.- 336,13 lei= tva/buc. Specificatii tehnice Tip Headset Frecventa de raspuns 20 - 20,000 Hz Microfon Da Lungime cablu 2.4 m Culoare negru Altele Interfata USB

Număr anunț
DA26863527
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352,91 RON
Valoare atribuită
2.352,91 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352,91 RON

din 2.352,91 RON estimat