Atribuită
Cumpărare directă
PRIZA DUBLA SUKO PT CU CAPAC ALBASTRU IP44 CEDAR 000525 CONS. 5 buc CANAL CABLU CU ADEZIV 25X16 2ML/BARA 32930 COM 7 bara DOZA APARAT PT CU CAPAC 2M GW27042 CONS. 2 buc PRELUNGITOR 3P 5M LEGRAND 695003 CONS. 2 buc CANAL CABLU 25X16MM 2M/BARA VISION 23 buc INTRERUPATOR MODULAR SIMPLU 16A GW20571 CONS. 4 buc SIGURANTA AUTOMATA 1P+N 20A SCHNEIDER 21548 CONS. 5 buc CABLU MYYM 3X4 SPIN 100 ml RADIATOR ELECTRIC RA-13T ALBATROS 4 buc DOZA DERIVATIE APARENTA PT 100X100x50 IP55 GW44004 CONS. 2 buc SURUB AUTOFILETANT CAP PLAT SI SAIBA 4.2X19 50BUC P7600CP-4219 EURO 2 set
- Număr anunț
- DA26840686
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.796,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.796,35 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.