Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare deseuri de origine animala/deseuri alimentare SNCU

Număr anunț
DA26863613
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Cprinelor Caransebes (CUI 10156350)
Furnizor / câștigător
ROM K-DRAN SRL (CUI 16249416)
Cod CPV
90524300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,14 RON
Valoare atribuită
336,14 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,14 RON

din 336,14 RON estimat