Atribuită
Cumpărare directă
RADIATOR KOPH 22K 600*1000-1 BUC,RADIATOR KOPH 22K 600*800-1 BUC,TEAVA PVC 110 0.25M-1 BUC,TEAVA PVC 110 0.5M-1 BUC,RAMIF PP CU GARN 110*110*67-1 BUC,RAMIF PP CU GARN 110*110*87-1 BUC,COT PP CU GARN 110*87-2 BUC,COT PP CU GARN 110*45-2 BUC,COT PP CU GARN 110*67-2 BUC,MUFA PP 110-2 BUC,LAMPA EXIT 12LED/90MIN-1 BUC,PROIECTOR LED 30W+SENZOR-1 BUC,CONECTOR CAPAT 6MM-1 BUC,CONDUCTOR MYYM 2*2.5-15 M,GOLDBAND 25KG-2 SACI,CT 126 20KG-1 SAC,LAVABIL ECOPLAST 8.5L-1 BUC,AMORSA SENTOSA 3L-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-1 BUC,SET 10 LAME CUTTER 18MM-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-3 BUC,BANDA ADEZIVA DE IMPACHETAT MARO-1 BUC,RACORD FF 1/2-3/8-60CM-1 BUC,QUARK PRELUNGITOR 3P 3M-1 BUC,RAMA WC MONO ALB-1 BUC PAT CABLU 15*10 AUTOADEZIV 2M-2 BUC,CONDUCTOR FY 1.5-10 M,CLEMA CU CUI 7/25-10 BUC,BATERIE PANASONIC LR03 2/SET ALKALINE-3 SET,COLTAR PVC CU PLASA 2.5M-2 BUC,PLASA 6 ECO-1 BUC,CIMENT 40KG BICAZ-6 SACI,DISC T 115*1.6*22-1 BUC,DISC T 115*2*22-1 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*55-500 BUC,BATERIE BUC TM SANOBI BOEMA SB-06-1 BUC,,RADIATOR CU ULEI,13 ELEMENTI 2500W-2 BUC,CORP NEON 2*36W IP65 NOVELITE-1 BUC,LACAT 38 ALB FFF-1 BUC,ZAVOR 111-13 ZI-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-5 BUC,BATERIE PANASONIC LR06/20 SET-12 BUC,BATERIE PANASONIC-18 BUC,RADIATOR HALOGEN DE PODEA 1200W-1 BUC,CALORIFER ULEI 11 ELEMENTI-1 BUC FLOTOR BLACK 3/8 MODENA-1 BUC
- Număr anunț
- DA26834227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.230,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.230,42 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.