Atribuită Cumpărare directă

COMANDA MINIMA MULTIPLU DE 10 BUCATI ! Dezinfectant tip TP2. Produsul Maxil Sept Ultrarapid ,1000 ml cu pulverizare, conceput pentru dezinfectarea rapida si de nivel înalt, se utilizează la dezinfectarea suprafeţelor, dispozitivelor medicale rezistente la alcooli, din instituţiile sanitare şi instituţiile private, spitale, centre medicale, cămine de bătrâni, şcoli, industrie farmaceutică, cosmetică şi alimentară. Efectul biocid se instalează în 2 minute. Efectul VIRUCID se instaleaza in 2 minute. Actiune bactericida ,fungiciva, sporicida, virucida, microbactericida conf Aviz nr:2182BIO/02/12.24 Produsul are o uscare rapida si nu lasa reziduri. Ambalaj: Flacon 1 litru gata preparat cu pulverizator. Activitate bacteriana.. NU NECESITA CLATIRE. Bactericida SR EN 1276/2000 - Staphylococcus aureus ATTC 6538, Pseudomonas aeruginoasa ATTC 15442, Enterococcus hirae ATTC 10541, Escherichia coli ATTC 10536 Bactericida SR EN 13697/2002 - Staphylococcus aureus ATTC 6538, Pseudomonas aeruginoasa ATTC 15442, Enterococcus hirae ATTC 10541, Escherichia coli ATTC 10536 Batericidă SR EN 1040/2009 - MRSA ATTC 33591 Bactericida SR EN 13727/2004 - Staphylococcus aureus ATTC 6538, Pseudomonas aeruginoasa ATTC 15442, Enterococcus hirae ATTC 10541, Fungicida SR EN 1650/2008 - Candida albicans ATTC 10231, Aspergilius niger ATTC 16404 Fungicida SR EN 13697/2002 - Candida albicans ATTC 10231, Aspergilius niger ATTC 16404 Fungicida SR EN 13624/2004 - Candida albicans ATTC 10231, A

Număr anunț
DA26847421
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat