Atribuită
Cumpărare directă
Contoare de energie electrică monofazate și trifazate, cu următoarele caracteristici tehnice minime obligatorii: 1) 13 buc. - Contor de energie electrică monofazat tip A100C sau echivalent – contor electronic monofazat pentru măsurare directă, curent maxim 60A, clasă protecție IP53;2) 97 buc. - Contor de energie electrică trifazat tip A1120 sau echivalent – contor electronic trifazat pentru măsurare indirectă în combinație cu transformatoare de măsurare (reductoare de curent) capsabile pe fir, curent 5A, clasă protecție IP53.Ofertantul trebuie să deţină Autorizație de comercializare eliberată de Electrica SA iar produsele comercializate să dețină după caz Certificat de examinare de tip, Certificat aprobare de model, Declarație de conformitate emisă de producător sau de reprezentantul său autorizat, Buletin de verificare metrologică inițială, Marcaje metrologice, valabile la data prezentării.Termen de garanție : minim 24 de luni de la recepție, fără costuri de trimitere în garanție pentru Achizitor. Livrarea se va efectua numai dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA26845625
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15509275)
- Furnizor / câștigător
- LTT SERVICES GRUP SRL (CUI 14450455)
- Cod CPV
- 38554000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.866 RON
- Valoare atribuită
- 39.866 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.