Atribuită Cumpărare directă

Hartie colorata A4 MONDI IQ Color pastel, 80 g/mp, 500 coli/top - Culoare: mid blue 330601411 15 Capsator 50 coli cu capsare usoara SMART 322021441 4 Pix cu mecanism SCHNEIDER K15, scriere albastra, 50 buc/set - Culoare corp: albastru 303081243 1 Pix cu mecanism SCHNEIDER K15, scriere albastra, 50 buc/set - Culoare corp: rosu 303081243 1 Set cadou stilou si pix metal DACO SE268M - Culoare: negru 304111500 5 Set cadou stilou si pix metal DACO SE268M - Culoare: roz 304111500 5 Suport cub notite metalic Mesh 1100029 4 Clips 41 mm, 12 buc/cutie, D.RECT 320021500 10 Agrafe birou colorate, 33 mm, 100 buc/cutie, OFFICE POINT 318101021 50 Banda corectoare 5mm x 8m, STANGER All Cover 325091353 20 Bagheta din plastic pentru legat documente, 4 mm, 50 buc/set - Culoare: negru 302101337 2 Coperti carton imitatie piele A4 250 g/mp IBIND - Culoare: negru 5301030 2 Coperti plastic transparent A4 150 microni 308011538 2

Număr anunț
DA26848203
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.907,66 RON
Valoare atribuită
1.907,66 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.907,66 RON

din 1.907,66 RON estimat