Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru proiectul ,,Achiziția de echipamente de protecție și dezinfecție în vederea desfășurării activității didactice pentru gestionarea situației de pandemie în orasul Tasnad", finanțat prin Programul Operațional Infrastructura Mare (POIM),Axa prioritară 9, Obiectivul specific 9.1, Creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare COVID-19, din Fondul European Dezvoltare Regională (FEDR). cunform ofertei 136/28.10.2020
- Număr anunț
- DA26842179
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.