Atribuită Cumpărare directă

Scutece Adulti, marimea M-3600 buc, marimea L-12000 buc, marimea XL-3600buc. Termen de livrare pana in 04.12.2020

Număr anunț
DA26841698
Autoritate contractantă
Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
Furnizor / câștigător
IGEMAX ACTIVE SRL (CUI 37625505)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.440 RON
Valoare atribuită
19.440 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.440 RON

din 19.440 RON estimat