Atribuită
Cumpărare directă
Scaun arbitraj volei reglabil: - construit pe picior conform reglementărilor FRV, FIVB, din oțel vopsit; - bază mare de susținere a podelei pentru stabilitate; - prevazut cu 2 roți retractabile pentru transport, coloană telescopică cu ghidaje din nailon și troliu pentru reglarea înălțimii punte din aluminiu antiderapant; - scaun abs pe coloană detașabilă; - scară de acces; - lățimea amprentei 80cm; - lungime 120cm
- Număr anunț
- DA26841720
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.948,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.948,88 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.