Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 "MICROSOFT WINDOWS 10 PRO, RETAIL, 32/64 BIT, TOATE LIMBILE, LICENTA ELECTRONICA - Garantie 12 luni - Valabilitate pe viata - Retail (varianta comerciala) - Activarea se poate face oricand - Fara restrictii - Activare pe software original Microsoft" buc 4 135.00 lei 540.00 lei 2 "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS, 32/64 BIT, TOATE LIMBILE, LICENTA ELECTRONICA - NON-REDEEM • Non-Redeem, Activare offline fara cont Microsoft • Garantie 12 luni • Valabilitate pe viata • Retail (varianta comerciala) • Activarea se poate face oricand • Fara restrictii • Achizitionare singulara pentru 1 PC • Versiunile 2019 de Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher si Access • Include serviciile Skype si OneDrive" buc 4 300.00 lei 1,200.00 lei 3 "ESET NOD32 Antivirus, 1 An, 1 PC - Antivirus - Ransomware Shield - Anti-Spyware - Anti-Phishing - Exploit Blocker - Scanare Cloud - Protectie Anti-Script - Mod Gamer, UEFI Scanner, Control Dispozitive USB, Sistem protectie HIPS, Advanced Memory Scanner" buc 4 184.00 lei 736.00 lei 4 Instalare si configurare pe echipamentele Autoritatii Contractante buc 4 - lei 0.00 lei Valoare totala fara TVA 2,476.00 lei
- Număr anunț
- DA26836092
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 48300000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.476 RON
- Valoare atribuită
- 2.476 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.