Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine Set materiale consiliere 3x277,31 Set materiale logopedie 1x311,15 Textmarker 4 cul 1x6,9 Creion 36x1,1 Banda dubla 6x4,9 Patroane 200x0,1 pic 10x2,4 Plic C4 250x0,28 Searator 5x7,5 Capse 24/6 12x1,15 Lipici lichid 5x1,25 Lipici solid 5x2,9 Dosar plic 10x0,4 Dosar sina 10x0,35 Plastilina 10cul 3x3,9 Foarfeca 3x5,9 Cutter 3x1,45 Creion colorate 5x7,28 Acuarele 3x15,9 Pensule 3x18 Marker Centrum 12x2,8 Marker Bic 12x2,89 Banda lata Transp 6x2,39

Număr anunț
DA26841656
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA OLT (CUI 18450067)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.671 RON
Valoare atribuită
1.671 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.671 RON

din 1.671 RON estimat