Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Clips metalic pentru hartie 32mm 12/cutie buc 5 2.39 11.95 2. Creion corector Milan buc 5 4.91 24.55 3. Dosare plastic albastre buc 100 0.38 38.00 4. Folie protectie A4 50 microni set 3 10.79 32.37 5. Hartie copiator A4 80gr/mp top 20 11.48 229.60 6. Marker tabla magnetica buc 8 1.89 15.12 7. Burete tabla magnetica buc 2 1.79 3.58 8. Hartie flipchart 50 coli/top top 1 18.89 18.89 9. Guma adeziva Patafix buc 2 7.28 14.56 10. Mapa plastic cu buton buc 20 0.94 18.80 11. Agrafe birou 78mm buc 3 2.52 7.56 12. Capse 24/6 EVO buc 5 0.56 2.80 13. Textmarker buc 4 1.09 4.36 14. Elastice punga 1 2.24 2.24 15. Foarfeca 21cm buc 4 5.43 21.72 16. Folie laminat A3 80 mic top 3 45.29 135.87 17. Folie laminat A4 80 mic buc 3 22.66 67.98 18. Banda adeziva 19x33mm buc 10 0.51 5.10 19. Cutter metalic buc 4 2.26 9.04 20. Perforator metalic 30 coli EVO buc 4 12.48 49.92 21. Capsator 24/6 metalic 20 coli EVO buc 4 3.72 14.88 22. Memory stick 32GB buc 4 21.69 86.76 Costul transportului este inclus in pret la sediul Unitatilor beneficiare Produsele vor fi insotite de factura fiscala,certificate de calitate/declarative de conformitate
- Număr anunț
- DA26851798
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815,65 RON
- Valoare atribuită
- 815,65 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.