Atribuită
Cumpărare directă
Erlenmeyer 1000ml capac filetat albastru(140 grade) Glassco636007520206 Buc 8*77=616 Sticla autoclavabila 1000ml clara capac filetat albastru TGI 20*35=700 Capsula de portelan fund rotund 80x32x60(DxHxV) JIPO 206/2 20*25=500 Capsula de portelan cu fund rotund 81x38x107(DxHxV) JIPO 206/2a 10*25=250 Para Flip 3 supape rosie D&N cod 4700001 4*30=120 Sita cu umplutura ceramica 200x200mm B12753 Buc 4*48=192 Balon cotat 1000ml A dop PE Glassco636012920209 2*68=136
- Număr anunț
- DA26848426
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.514 RON
- Valoare atribuită
- 2.514 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.