Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparare sistem dezagregare cu microunde cf oferta nr. RNX6693/29.10.2020 si cerinte CS-DMC-25/21.08.2020, ed.1. ,Valoare totala pe 12 luni: 4.500 lei, in care:2.500 lei reprezinta Mentenanta preventiva; 4.500 lei reprezinta Mentenanta corectiva, care va fi decontata doar in cazul interventiilor accidentale, conform tarifului ofertat, respectiv (380 lei/ora + 500 lei - cheltuieli /deplasare). Doc. prezentate la finalizarea serviciului: Factura, Certificat de garantie serviciu (30 zile de la receptia serviciului) , Raport de service dupa fiecare verificare si/sau interventie ,;2. Doc. pusa la dispozitie de FCN Pitesti pentru realizarea contractului: Convenţia SSMSU. Receptia se efectueaza la sediul FCN Pitesti in baza doc. insotitoare si se finalizeaza prin incheierea unui Proces verbal de receptie a serviciului in conf procedura de receptie a FCN Pitesti. În cazul în care, din vina sa exclusiva, prestatorul nu reuseste sa-si îndeplineasca bligatiile asumate, atunci achizitorul are dreptul de a deduce din pretul comenzii, ca penalitati, o suma echivalenta de 0,2 % pe zi calculata din valoarea neexecutata a comenzii, pana la indeplinirea efectiva a obligatiilor. În cazul în care achizitorul nu îsi onoreaza obligatiile în termenul convenit, prestatorul, are dreptul sa solicite achizitorului plata unor penalitati intr-o cota procentuala de 0,2 % din valoarea sumei datorate, calculata pentru fiecare zi de întârziere la îndeplinirea efectiva a obl
- Număr anunț
- DA26841889
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 50413000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.