Atribuită
Cumpărare directă
1. Biblioraft 7,5 cm A4 plastifiat dimensiune, cotor 7,5 cm NOKI buc 100 2. Coperti arhivare carton simplu mucava, 2 mm grosime, format A4 + , (31x22,5 mm) , 2 buc/set= 1 per fara banda panza la cotor , per 800 3. Perforator Perforator metalic 20 coli -negru Perforator confectionat din metal si baza de colectare din material antiaderent Dotat cu indicator ajustabil gradat pentru hartie format A4, A5 si A6 Distanta intre perforatii 80mm Diametru perforatie 6mm Adancimea de patrundere in pagina 10mm Nr perforatii :2 buc 20 4. Capsator Capsator metalic mare 24/6-24/8 , 50 coli Willgo - negru Capsatorul este confectionat din metal baza fiind dublata cu plastic pentru a preveni deteloriarea obiectelor de mobilier Permite atat capsarea inchisa cat si cea deschisa (tip cui) Capacitate de capsare 50 pagini Capse utilizate: 24/6-24/8 Adancime de patrundere in pagina:90mm buc 30 5. Clipsuri pentru hârtie 51 mm buc 300 6. Clipsuri pentru hârtie 25 mm buc 300 7. Hartie copiator A4 x 100 coli/top, 160 gr/mp , superwhite , Canon High Quality top 10 8. Decapsatoare pt toate tipurile de capse buc 50 9. Evidentiatoare diferite culori , varf tesit 1-5mm buc 50
- Număr anunț
- DA26879009
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.155 RON
- Valoare atribuită
- 3.155 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.