Atribuită
Cumpărare directă
Carnet proces verbal de interventie: A4 , 100 seturi/carnet, 2 exemplare autocopiative buc 130 Registru "Consecinte/Pagube constate dupa finalizarea interventiei" : A4, 50 seturi/registru, 3 exemplare autocopiative, alb/rosu/verde buc 130 Plan cu organizarea serviciului operativ si de zi: A4, 100 file, lanscape , fata/verso buc 100 Condica predare-primire corespondenta ordinara neclasificata: A5, 100 file/carnet, fata/verso, alb buc 80 Fisa magazie fata/verso A5, 230 g/mp. buc 500 Registru SMURD : A4, 100 file/carnet, fata/verso buc 20 Fise de cont pentru operatii diverse : A4, fata/verso, 160 g/mp,landscape buc 500 Registru intrare-iesire corespondenta ordinara neclasificata: A4, 100 file/carnet, fata/verso, alb buc 100 Dosar carton alb cu sina, A4 alb, 220 g/mp buc 800 Cutie arhivare din carton alb ondulat, dimensiuni 345x260x105 mm. buc 500 Facturier: A4 , 50 seturi/carnet, 3 exemplare autocopiative : albastru/rosu/verde. buc 1 Fisa pentru operatiuni bugetare, A3, fata/verso, 160g/mp buc 100 Dosar carton plic alb A4 220g/mp buc 300
- Număr anunț
- DA26848564
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.232,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.232,60 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.