Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA /h x 180 lei + TVA KM x 3 lei + TVA ORA DEPLASARE /h x 30 lei + TVA DISCOUNT PIESE x 20%

Număr anunț
DA26852923
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat