Atribuită
Cumpărare directă
Cos de gunoi cu scrumiera, conform oferta din 16.11.2020 si cerinte CS-DSN-41/13.10.2020. Doc insotitoare: Factura, Certificat de garantie (12 luni de la receptie), Declaratie de conformitate.Recepţia produsului se va face la FCN Piteşti, in baza doc, insotitoare, conform procedurilor interne FCN. În cazul în care, din vina sa exclusivă, Furnizorul nu îşi îndeplineşte obligaţiile asumate prin contract, sau isi executa obligatiile in mod defectuos, atunci Achizitorul are dreptul de a calcula si retine, ca penalitati, o sumă echivalentă cu o cota procentuala de 0,2% pe zi de întârziere din valoarea obligatiilor neindeplinite, până la îndeplinirea efectivă a obligaţiilor. In cazul incare, din culpa sa exclusiva, Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit in contract, atunci acestuia ii revine obligatia de a plati, ca penalitati, o suma echivalenta cu o cota procentuala de 0,2 %/zi de intarziere din plata neefectuata, pana la data platii efective, dar nu mai mult decat valoarea debitului.. In cal. de op. de date cu car. pers. SNN SA – FCN isi asuma prel.datelor cu car. pers. in conf. cu prev. Reg.(UE) 2016/679 priv. prot. pers. fiz. in ceea ce priv. prel. datelor cu caract. pers. Inf. compl. si perm. act. priv. prel. datelor pers. le puteti gasi pe site-ul nostru, la adresa http ://www.nuclearelectrica.ro/gdpr/
- Număr anunț
- DA26865188
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.