Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO pentru AUTOTURISM DACIA LOGAN Cap cilindrica/Putere:1149/54 Nr.Locuri/masa totala: 5/1505 Valabilitate polita:21.12.2020-20.12.2021. Prima de asigurare =859.40/an. Asigurare CASCO pentru AUTOTURISM OPEL/ASTRA A-H Cap cilindrica/Putere:1598/85 Nr.Locuri/masa totala: 5/1750 Valabilitate polita:23.12.2020-22.12.2021. Prima de asigurare =786.40/an. Asigurare CASCO pentru AUTOTURISM SKODA/RAPID Cap cilindrica/Putere:1197/81 Nr.Locuri/masa totala: 5/1645 Valabilitate polita:21.12.2020-20.12.2021. Prima de asigurare =822.20/an. Total=2468 lei
- Număr anunț
- DA26868111
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.468 RON
- Valoare atribuită
- 2.468 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.