Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser A4 mono Canon MF443dw i-SENSYS MF443dw, A4 print/scan/copy, A4; print : max 38 ppm), max 1200x1200dpi, memorie 1 GB RAM, procesor 800MHz x 2, 12.7 cm LCD Colour Touch Screen, tavi 100+250 coli, DADF 50 coli; copy: 38 ppm (30.3 ipm duplex), fco 6.4 sec platan, 6.6 sec ADF, max 600x600 dpi, max 999 copii, scalare 25-400%; scan : color, optic 600x600dpi, max 9600x9600 dpi, viteza (300x600dpi) 38/13 ipm mono/color single, 70/26 ipm mono/color duplex, 24-bit adincime de culoare, 256 niveluri de gri, scan to email/Cloud; USB 2.0, GB Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection, imprimare securizata, imprimare de pe USB, Google Cloud Print,drivere, aceesorii incluse cablu de alimentare 220 V (CEE 7/7), cablu conectare către USB 2.0 (se acceptă şi adaptor), un set de consumabile inclus. Garantie :Minim 24 de luni
- Număr anunț
- DA26853654
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.585 RON
- Valoare atribuită
- 6.585 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.