Atribuită Cumpărare directă

HDD extern Seagate Expansion Portable 4TB, 2.5", USB 3.0, Negru Multifunctional inkjet Canon Pixma TS3352, wireless Card de memorie SanDisk Extreme SDXC, 128GB, Class 10, UHS-I/U3, 150MB/s

Număr anunț
DA26840333
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,75 RON
Valoare atribuită
853,75 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,75 RON

din 853,75 RON estimat