Atribuită Cumpărare directă

FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 50 ML ; FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 100 ML ; FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 500 ML ; FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 1000 ML (1 litru)

Număr anunț
DA26858133
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
39225730-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.306 RON
Valoare atribuită
1.306 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.306 RON

din 1.306 RON estimat