Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE 1L ASEVI UNIVERSAL MIO 2X40G DUCK OD WC AQUA BLU 1L MR. PROPER PARCHET 750ML DOMESTOS PINE 500ML CLIN BLUE BLUE PISTO ARO SET MOP BUMBAC 250G, 3 BUC EPACK GREEN LINE 30S.MENAJ 35L 300ML PRONTO SPRAY MULTIP LIME 300ML PRONTO SPRAY LEMN LAMAIE 250ML REZ AIRWICK MAGN&C 250ML REZ AIRWICK LS MYSTICAL 750ML CIF SPRAY ANTICALCAR 20KG DERO OZON AUTO 3 ARO LAVETE MICROFIBRA OTI SET PERIE WC CU SUPORT OTI COADA LEMN CU FILET 110 CM TH-REZERVA MATURA INT FIR LUNG TH-REZERVA MATURA INT FIR SCUR 400ML SAP LICHID DALAN CACAO 400ML DALAN SAPUN LICHID ANTIB BHM COVORAS BACODA 60*80 HMLF GALEATA 15L STOVERDE INCH
- Număr anunț
- DA26854894
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.717,78 RON
- Valoare atribuită
- 7.717,78 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.