Atribuită
Cumpărare directă
• Density: 0,97 g/cm3 • Solub. in water: (20 ºC): 200 g/l • Melting point: -23 ºC • Boiling point: 140 ºC • Flash point: 34 ºC • Ignition temperature: 335 ºC • Vapour pressure: (20 ºC) 9 hPa • Refraction index: (n 20 ºC) 1,4510 • Dielectric const.: (20 ºC) 25,7 • Evap. heat: (139 ºC) 750 KJ/kg • Saturation conc.: (20 ºC) 38 g/m3 • Expl. limit (upper): 11,6 Vol% • Expl. limit (lower): 2,4 Vol% • pH(200 g/l H2O, 20 ºC) ~ 6
- Număr anunț
- DA26855315
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,90 RON
- Valoare atribuită
- 123,90 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.