Atribuită
Cumpărare directă
Transformatoare de măsurare (reductoare de curent) capsabile pe fir, cu următoarele caracteristici tehnice minime obligatorii: permit măsurarea indirectă (determinarea) a consumului de energie electrică și contorizarea acestuia cu ajutorul contoarelor de energie electrică trifazate pe care le alimentează, sunt capsabile pe fir (nu necesită demontarea legăturilor existente), reduc curentul primar la valoarea de 5A (în secundar). Sunt necesare următoarele tipuri/variante sau echivalente:1) 40 buc. –LCTS 93/30SC(40) 150/5A 1,75VA cl. 1; 2) 9 buc. -LCTS 93/30SC(40) 200/5A 2,5VA cl. 1; 3)23 buc. -LCTS 93/30SC(40) 300/5A 2,5VA cl. 0,5; 4) 23 buc. – LCTS 93/30SC(40) 400/5A 3,75VA cl. 0,5; 5) 2 buc. LCTS 125/50SC(40) 500/5A 3,75VA cl. 0,5.Produsele trebuie să corespundă modalităților de control metrologic legal exercitat de BRML prin deținerea după caz, a Certificatelor de examinare de tip, a Certificatelor aprobărilor de model, a Declarațiilor de conformitate emise de producător sau de reprezentantul său autorizat.Termen de garanție : minim 12 luni de la recepție, fără costuri de trimitere în garanție pentru Achizitor. Livrarea se va efectua numai dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA26836124
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15509275)
- Furnizor / câștigător
- LTT SERVICES GRUP SRL (CUI 14450455)
- Cod CPV
- 31173000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.185 RON
- Valoare atribuită
- 15.185 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.