Atribuită Cumpărare directă

ELECTROZI PT. SUDURA 3.25MM - 4.5 kg (1 cutie) SI 2.5MM SUPERTITI FIN - 4.5 kg (1 cutie).

Număr anunț
DA26848458
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
FILIPOS SRL (CUI 18377217)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,70 RON
Valoare atribuită
143,70 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,70 RON

din 143,70 RON estimat