Atribuită Cumpărare directă

Targa pacienti, asezata pe carucior metalic • Cadru confectionat din metal; • Platforma saltelei confectionata din material metalic; • Sectiunea spatar reglabila cu mecanism manual; • Protectii laterale metalice, acoperite cu crom-nichel, care pot fi deschise si inchise, pe ambele laterale ale targii; • Suprafata platformei este prevazuta cu saltea din spuma poliuretanica acoperita cu poliester; • Targa propiu-zisa poate fi separata de caruciorul inferior; • Caruciorul suport este prevazut cu o polita pentru materiale situat si suport pentru cilindru de oxigen; • Prevazuta cu suport pentru montarea serului ce poate fi montat de ambele parti ale targii; • Patru roti pivotante la 360 de grade, două cu frane; • Toate piesele metalice sunt acoperite cu vopsea pulbere in camp electrostatic. ACCESORII OPTIONALE: • Centura de siguranta DIMENSIUNI: Latime: 660 mm – Lungime: 2130 mm – Inaltime: 870 mm Platforma saltelei: Latime: 600mm – Lungime: 1850mm CUMPARARE TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26873163
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33192160-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.864,24 RON
Valoare atribuită
1.864,24 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.864,24 RON

din 1.864,24 RON estimat