Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ TRUSĂ MEDICALĂ AUTO PRIM AJUTOR- 6 BUC x 23,32 LEI FĂRĂ TVA; TOTAL OFERTĂ 139,92 LEI FĂRĂ TVA. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT: SITUAȚIE CENTRALIZATOARE PRODUSE, ANEXĂ LA NR. 2562694 DIN 19.11.2020, CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 23.11.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564906 DIN 23.11.2020. PRODUSELE SUNT NECESARE BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA CU TRUSE MEDICALE AUTO PRIM AJUTOR PENTRU SCHIMBAREA DIN KIT-UL DE SIGURANȚĂ AUTO A TRUSEI MEDICALE PENTRU CINCI AUTOVEHICULULE DIN DOTAREA UNITĂȚII, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR PARLAMENTARE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26881165
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- NEVADA DISTRIBUTION SRL (CUI 15805165)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,92 RON
- Valoare atribuită
- 139,92 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.