Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie: Domestos Dezinfectant wc 750 ml-20 buc; Detergent universal pentru suprafete Mr Proper 1L-20 buc; SPRAY MOBILA PRONTO-10 buc;PRONTO LICHID PARCHET 750ml-20 buc; SOLUTIE SPALAT GEAM 0.5L, AJAX CU PULVERIZATOR-20 buc; Inalbitor Ace 1Litru20 buc; EUDORA CREMA CURATAT 500ml-12 buc; Hartie igienica Zewa 3 straturi , 8 role/bax-20 buc; SACI MENAJ 60L, 50 BUC / SET hdpe-30 buc; MOP BUMBAC 250 Gr-20 buc; DETERGENT VASE FAIRY 800ML-6 buc; PROSOP HARTIE CELULOZA ALBA, 2 STRATURI, 100M -30 buc; SAPUN LICHID PAPILION 500ML CU POMPITA-30 buc; Dezodorizant solid WC BREF 50g20 buc;; SERVETELE LA CUTIE 2 straturi 150 buc/cutie-50 buc; Odorizant de camera GLADE Spray , 300ml-4 buc ; Laveta microfibra universala 3 bucati /set-10 buc.

Număr anunț
DA26867516
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.107,62 RON
Valoare atribuită
2.107,62 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.107,62 RON

din 2.107,62 RON estimat