Atribuită
Cumpărare directă
Kit de evaluare logopedica- material practic de logopedie JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Materiale pentru evaluarea structurilor perceptiv-motrice (schema corporala, momentele zilei, zilele saptamanii/ceasul, anotimpurile, lunile anului, orientarea spatiala, culori, marimi, cantitati, formele geometrice, cifrele 1-10), fisa pentru evaluarea pronuntiei, materiale pentru evaluarea structurii gramaticale (timpul verbelor, pronumele personal si actiuni), fisa logopedica.
- Număr anunț
- DA26875924
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca (CUI 12153849)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
- Cod CPV
- 22111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,67 RON
- Valoare atribuită
- 66,67 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.