Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA - 2020; Curs cu tema "Financiar, buget si contabilitatea unitatilor spitalicesti" - 1 persoana

Număr anunț
DA26883845
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
79632000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat