Atribuită Cumpărare directă

SRAC CERT ofera servicii de certificare/supraveghere privind conformitatea CPF in sistemul de evaluare si verificare a constantei performantei 2+. Prezenta oferta este aferenta auditului de preluare supravegheri

Număr anunț
DA26841214
Autoritate contractantă
Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
Furnizor / câștigător
SRAC CERT SRL (CUI 22088675)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475 RON
Valoare atribuită
2.475 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475 RON

din 2.475 RON estimat