Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV FASSADEN TDS C10-22 25 KG - 77 BUC - 148.68 RON/BUC TOTAL: 11448.36 RON

Număr anunț
DA26879893
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.448,36 RON
Valoare atribuită
11.448,36 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.448,36 RON

din 11.448,36 RON estimat