Atribuită Cumpărare directă

Servicii de auditare financiara pentru proiecte cu finantare nerambursabila, conform Caiet de sarcini nr 20745/18.11.2020

Număr anunț
DA26866564
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL AUDIT SRL (CUI 15157616)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.400 RON
Valoare atribuită
16.400 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.400 RON

din 16.400 RON estimat