Atribuită
Cumpărare directă
captuseala detasabila. Cusaturi etanse , gluga detasabila. Inchidere cu fermoar sub fenta cu banda velco anti-frig. Terminatia ajustabila prin cordon elastic, 5 buzunare. Captuseala detasabila 1 buzunar. Tesatura poliester Pongee cu membrana PVC. Captuseala fixa tafta poliester. Captuseala detasabila Tafta poliester vatuit 3M Thinsulate.
- Număr anunț
- DA26851304
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.151,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.151,20 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.