Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine coliere de reparatie din otel inox varianta lunga: DN 80 (92-100)- 10 buc x 104 lei; DN 125 (139-150)- 4 buc x 165 lei; DN 150 (165-175)-5 buc x 172 lei; DN 150 (175-185)-5 buc x172 lei; DN 200 (215-226)-4 buc x 237.50 lei; DN 250 (270-280)- 4 buc x 278.25 lei; DN 300 (320-330)-4 buc x 293.50 lei ; DN 400 (427-438)- 4 BUC x 355.25 lei ; DN 500 (560-570)- 2 buc x 461 lei. Produsele detin Aviz Sanitar, Aviz si Agrement Tehnic. La livrare produsele vor fi insotite de Declaratie de conformitate si Certificat de garantie (24 luni).
- Număr anunț
- DA26863724
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- ROWATER NET SA BUZAU (CUI 31217116)
- Cod CPV
- 44167200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.