Atribuită
Cumpărare directă
UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de publicare anunt concurs organizat in data de 21 dec 2020 pentru ocuparea unui post de executie in regim contractual pe perioada nedeterminata in cadrul Directiei Asistenta Sociala - Compartiment asistenta medicala scolara.
- Număr anunț
- DA26866096
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.